Jak získávat doporučení na další klienty?

Říct si na obchodní schůzce o doporučení je někdy pekelný stres. Jindy stačí změnit pár slov a 7 z 10 klientů vám dá doporučení s radostí.

Na workshopu „Jak získávat doporučení snadno a bez stresu“ dostanete:

Zbavil jsem se tlaku, který jsem si na sebe podvědomě vytvářel. Konečně ve finančním poradenství dosahuji obratu, jaký jsem si představoval. Jsem připravený na vyšší pozici v rámci firmy a pořád žasnu, jak malá stačila změna.

Petr Lerch / Profi FP

Podnikám více než sedm let a stejně mě tenhle workshop dostal. Moje finanční výsledky šly raketově nahoru poté, co jsem změnila svůj způsob komunikace.

Dagmar Pechová / Partners

Workshop v kostce

Délka:

3 hodiny

Obsah: 

Praktická cvičení. Nebudeme vám vykecávat díru do hlavy. Všechno si prakticky vyzkoušíte na vlastní kůži. Díky tomu odejdete z workshopu nejen s vědomostmi, ale zejména s novými dovednostmi. Budete zkrátka schopni udělat všechny kroky ke získání doporučení v praxi.

Techniky pro práci s emocemi. Opět žádná teorie, ale praktická zkušenost. Díky vlastnímu prožitku se naučíte, jak zvládat nekomfort a dokonce si dříve nepříjemné situace užívat.

Proč byste nám měli věřit?

Kdo vás workshopem provede?

Honza Markel, PCC

Od roku 2004 se věnuje ochodu a komunikaci. Dnes působí jako profesionální kouč v malých a středních firmách.

Otevřeně, ale laskavě vám ukáže díry ve vaší komunikaci tam, kde byste je nečekali.

Načerpejte z více než 2.000 hodin praxe zaměřené na to, jak lidé přemýšlejí. A ano – je to jinak, než si nejspíš myslíte.

Aleš Kohoutek, ACC

Dlouhé roky strávil řízením projektů ve velkých firmách, ale nade vše miluje obchod.

Naučí vás, jak zajistit, aby lidé rádi souhlasili s tím, co navrhujete. A zároveň to bylo bez tlaku a ve skvělé atmosféře.

Krom toho každý den pomáhá malým firmám i živnostníkům růst a vydělávat víc s menším úsilím.