fbpx

proč nám důvěřuje tolik firem?

DĚLÁME TO, CO UMÍME NEJLÉPE

Ruku v ruce s vámi tvoříme firemní kulturu, procesy a prostředí tak, aby: 
vaše firma vydělávala více, zaměstnanci vaši firmu milovali
a vy jste měli více času na to, co děláte nejlépe vy

JSME TÝM PODNIKATELŮ A KOUČŮ

Jelikož nás firmy opravdu baví: pravidelně sdílíme užitečné know-how.
Každý den působíme ve firmách, které jsou stabilnější, výkonnější a přitom zábavnější.
Záleží nám na tom, aby prostředí podnikání dávalo smysl. Na firmách záleží. I na té vaší.

JSME
ODBORNÍCI

Každý z nás má za sebou firemní praxi a dohromady těžíme z více než 10.000 hodin koučování firemních témat. Díky tomu s námi ani vy nebudete marnit čas znovuvynalézáním kola.

NA NIC SI NEHRAJEME

Profesionalita skvěle namíchaná s lidskostí. Nezavalujeme klienty vznešenými výrazy ani přehnanou odborností. Díky tomu se dostaneme rychle k věci a nové myšlenky vaši zaměstnanci přivítají jako odpolední kafe.

UNIKÁTNÍ MIX ZKUŠENOSTÍ

Kombinujeme zkušenosti z korporátního prostředí, malých firem i startupů. Díky tomu máte přístup k pohledům, které byste jinde nenašli.
A to se počítá.

PENÍZE JSOU AŽ NA ČTVRTÉM MÍSTĚ

S rozvojem firmy je to jako se zaměstnanci. Buď to dává smysl, nebo to nelámejme přes koleno. Otevřeně vám řekneme, jestli a jak vám dokážeme být užiteční. Když ne, rádi vás nasměrujeme na jiné profesionály.

 

MÁTE ZÁJEM O KONZULTACI ZDARMA?

NÁŠ TÝM

ML členové týmu na webu-5

Blanka Mrázková

Profesionální kouč, ACC

Expertíza v HR a zkušenosti z korporátu dělají z Blanky ženu, kterou chcete mít na svojí straně. Naučí vás, jak se při výběru lidí nezbláznit a jak vytvořit tým, který bude do práce chodit s chutí. A to chcete.

16

Renata Strnadová

Profesionální kouč, ACC

Dlouhé roky v personálním oddělení velkých firem dělají z Renči ženu, kterou chcete mít na svojí straně. Naučí vás rozumět tajům lidské psychiky i to, jak mít opravdu skvělé a loajální zaměstnance.

ML členové týmu na webu

Vítězslav Čadra

Profesionální kouč, ACC

ROKY ZKUŠENOSTÍ S VEDENÍM TÝMŮ V KOMBINACI SE STUDIEM PSYCHOLOGIE A ŘÍZENÍ ORGANIZACÍ ZNAMENAJÍ JEDINÉ. VÍTEK JE PŘIPRAVENÝ SPOLU S VÁMI VYLADIT HLUBŠÍ A SYSTÉMOVÉ PROCESY V LEADERSHIPU. OCENÍTE JEHO CIT PRO WORK-LIFE BALANCE. VE SVÉ PRAXI S VÍCE NEŽ 1.300 HODIN VEDE VÍTEK KLIENTY K HLUBŠÍMU POHLEDU POD POVRCH VĚCÍ VE FIRMĚ I OSOBNÍM ŽIVOTĚ.

13

Honza Markel

Podnikatel, mentor a kouč, PCC

Tak trochu rebel, který vám přinese řadu provokativních  myšlenek. Od roku 2004 působí ve vedoucích pozicích. Z více než 1.800 hodin zkušeností koučování ve firmách vám namíchá koktejl na míru právě pro vás a vaši firmu. Vzdělávání stran obchodu a vedení lidí dělá na celosvětové úrovni.

14

Michaela Militká

Profesionální kouč, ACC

Na křídlech nadhledu. Citlivý a přesto přímočarý přístup dělá z Míši neocenitelného parťáka na cestě za skvělými výsledky. Leadership, firemní kultura i osobní produktivita - to jsou témata, kde vám pomůže nejlépe.

ML členové týmu na webu-4

Valérie Tošerová

Profesionální kouč

Nenechte se zmást jemným vzhledem. Téměř tisíc hodin praxe dělají z Valérie profesionálku, která vám nedá nic zadarmo. Specializuje se na vedení lidí, dynamiku vztahů a týmovou alchymii.

6

Tereza Jarkovská

Profesionální kouč, ACC

Studium psychologie a andragogiky je ve firmách žádanou kombinací. Navíc má Terka osobní zkušenost jako ředitelka v oblasti leadershipu, hodnotového nastavení organizace a proklientského přístupu. Ve své praxi s 1.500 hodin vede Terka klienty nejen k úspěchu, ale také k osobní spokojenosti.

9

Patrik Topič

Podnikatel a kouč

Patrik vybudoval úspěšnou stavební firmu. Jeho 20 let zkušeností s řízením firmy vám ukáže věci, které dnes přehlížíte. Každý den se setkává s tématy, která řešíte i vy. Navíc si zamilujete jeho přímočarost a humor.